Chybama se člověk učí!!!!

Březen 2009

pár fotek

19. března 2009 v 14:32 photos

3.série

19. března 2009 v 14:18 články
přeloženo z jednoho anglického klipu,kde byl jen text

Cleo a Rikki čelí poslednímu roku na střední škole bez Emmy, která opustila město se svojí rodinou, ale jsou si jisté svým věděním o tajemství Maka a jejich schopnostech.
Ale když Will- kvalifikovaný odborník- odhalí novou jeskyni na Maku, on nevědomky rozpoutá znovu sílu, že otočí vodu proti nim. Naštěstí pro ně se seznámí s novou mořskou pannou Bellou, která přinese novou energii do skupiny. Patrně oni potřebují její pomoc, protože Zane se zlomeným srdcem kvůli Rikki, která se s ním rozešla, je připraven zneužít tajemství o Maku a zničit vše pokud ho holky nezastaví.


Překlad článku z anglického časopisu

19. března 2009 v 14:10 články
Překlad článku z anglického časopisu "Děti a mládež".


*PŘEKLAD*
H2o-stačí přidat vodu patřily do oblasti fantasie a pohádkového vyprávění.Tři Australské dívky našly venku to, kde se staly opravdovými mořskými pannami,jejich mladistvý svět byl stejný.

Dobrodružství trojice,které se promění na krásné obojživelníky když se dotknou vody, našly 4 miliony horlivých fanoušků ve více než 130 teritoriích včetně USA.,Ukrajiny,Austrálie,Kanady,Německa,Francie,Itálie,Států Beneluxu,Skandinávie,Latinské Amerika a Španělska.Po prvních dvou sériích, produkce diskutuje o rozdrcující 3.série.

V 3.sérii uvidíte příjezd nové mořské panny Belly,kterou bude hrát populární mladá Australanka a herečka Indiana Evans.Přidá se k Rikki(Cariba Heine) a ke Cleo (Phoebe Tonkin) k teenagrovským mořskýn pannám se super schopnostmi.Budeme skutečně uchváceni z této nové série, říká producent H2o Jonathan M.Schiff.Příběh bude ostřejší,trošku temnější a taky trošku víc propracovanější.Naše tři teenagrovské dívky budou stárnout a přemýšlet o ukončení střední školy a budou chtít být samostatnější (od rodičů )a samozřejmě víc romantiky.

Indiana Evans je mimořádná k obsazení role, protože je hodně známá v Austrálii a v USA, hrála 5 let ve filmu "Doma a pryč".V nové série H2o bude vidět její charakteristický zpěv na scéně.To by mohlo znamenat zahájení mezinárodní hudební kariéry mladé herečky.ZDF ředitel výroby produkce tohoto časopisu "Děti a mládež" Arne Lohmann říká za všechny státy : "Jsme šťastní, že máme Indianu Evans na palubě pro třetí sérii, je perfektní, fit a výbornou spojitelkou s Caribou Heine a Phoebe Tonkin.H2o úspěšný příběh pokračuje, s H2o značkou dokonce silně rostoucí v 3. sérii.

V pokračování žhavých věcí v nové sérii roztluče srdce dívek,šikovných volný potápějících se šampion - bude ho hrát Luke Mitchell.Bude sportovní, příjemný svým pohledem a vášnivý na dívky, ale bude hledat odpovědi na tajemství ostrova Mako.V 3.sérii bude samo měsíční jezírko činné jen pro mimořádné povahy, s podmínkou žádného nového nebezpečí pro dívky, ale také svůj klíč osud poskytne pouze v bezpečí našich planet "říká Schiff".

Zatímco předchozí celá série uváděla ohromující podvodní fotografie mezi realnými žraloky a tropickými rybami, 3.série bude poskytovat dokonce více děsivé produktivní hodnoty, včetně více akce, více zrakových efektů a více velkolepého podvodního natáčení.Bude se natáčet ve studiích Warner Road show na australském zlatém pobřeží.

Nová postava v 3.řadě - WILL

19. března 2009 v 14:00 new postavy
Možná víte, že v 3. sérii přibyde nová postava, a to potápěč Will.
Vypadá takto:Hraje ho Luke Mitchell.

Nějaké informace o něm..:
Věk: 23 let
Jeho oblíbená kniha: Hobit (Tolkien)
Jeho oblíbený film: v současné době Batman
Jeho oblíbené album: podle nálady poslouchá "The Killers", "Mgmt" a "Gorillaz"
Jeho záliby: sport, chození do kina a na pláž
Jeho oblíbený sport: bodyboarding, rugby, tenis a australský fotbal

adoptovala jsem kotě xD

19. března 2009 v 11:00 adopce
jméno mí kočičky:Micka
Moe vizitka:útulek:klik


Měli byste taky adoptovat xD-doporučuji !!

Hector

7. března 2009 v 20:36 Fotky

Blog slaví rok

7. března 2009 v 20:34 New
Takže,tenhle blog mám dnes přesně rok.První článek jsem sem dala 7.3.2008 20:34-pod názvem H20 fotky ,do rubriky Společné fotečky.A chci v tomto blogu stále pokračovat...