Chybama se člověk učí!!!!

Staré H2O

26. března 2008 v 16:16 |  Fotky
Julia bývala vždy velmi paličatá. Lousia s ní vycházela moc dobře-byly jako sestry.J enže Julia si našla kluka,kterého moc milovala,a všechno mu pověděla,a i se mu ukázala. Jenže on si ji vyfotil. V tom tam přisly Gracie a Louisa,a sebraly mu fotoaparát. Dobře to dopadlo!J ulia měla schopnosti s párou.
Gracie KDYSI Tztratila před 50ti lety v Měsíčním jezírku medailonek. Asi údajně zemřela. Paní Chetthemová o tom nechce mluvit-asi to bylo velmi smutné a nepříjemné...O BYVALA TAKY MORSKA PANNA ... VZDALA SE SCHOPNOSTI ... KVULI SMRTI SVE KAMARADKY
Tehdy jim bylo patnáct (Julii,Louise a Gracie) když se jim to stalo. Tehdy ještě neměly ploutve.Také objevily Měsíční jezírko,na ostrově Mako.Bylo to jejich nejvetší tajemství,ve kterém byly společně,a nemohly se zradit.Dobře to nakonec dopadlo,ale Gracie a Julie zemřely-až na Louisu.Zbyla jí jen loď,a jmenovala se po manželovi,který jí také zahynul.Vlastně byla bezdomovkyně,a její největší poklady byly medailonek a fotky kamarádek. Slečně Chathamové je 65 let,a dosud žije,i když to s ní jednou vypadalo moc špatně-asi měla infarkt,ale dobře to dopadlo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hmm hmm | 29. srpna 2008 v 13:52 | Reagovat

ja videla dil..Gracie ten medailonek nestratila ale hodila ho do jezirka

2 Girl Girl | Web | 3. listopadu 2008 v 14:30 | Reagovat

Ty tak zvaná ,,hmm" co řešíš né,to je to samý,ae jinak super foto xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama